Етика

Зразковий ансамбль сучасного танцю
міський Будинок культури м. Рівне

097 120 46 87


Роздуми вголос

Насолоджуйтесь процесом навчання танцю....

   Насолоджуйтесь процесом навчання танцю. Саме процес, а не його кінцевий результат, є серцем і совістю танцю.

   В процесі навчання в танцювальному колективі одні отримують задоволення від вивчення рухів та комбінацій, інші від постановки танцю, ще хтось від виступу на концерті, участі в конкурсі, отримуванні наго... ....детально

опубліковано: 15.06.2014


В чужий монастир зі своїм уставом не ходять....

   Коли в 5 - 6 років дитину приводять в колектив, вона повністю залежить від своїх батьків. Тому виховувати потрібно батьків. Але ж вони дорослі і самі все знають і часто ігнорують прохання педагогів. В 9 - 10 років можна вже розмовляти з юними танцюристами, як з свідомими особами, та за 5 років в них міцно засіли моделі поведінки сво... ....детально

опубліковано: 15.06.2014


Зовнішній вигляд

   Танцювальна форма має такі властивості, які відсутні у побутовому одязі. Лише в ній зручно нахилятися, розтягуватися, гнутися, стрибати тощо. Форма у класі має бути єдиною. В ній видно лінії тіла дитини, що дає можливість педагогу корегувати недоліки.

 

   Форма створює на занятті особливу атмосферу, ви... ....детально

опубліковано: 16.06.2014


Про відношення до зауважень...

   Всі, і дорослі і діти, люблять, коли їх хвалять. Похвала, добре слово - невід"ємна частина навчання. І обов"язково всіх похвалять, когось за успіхи, а когось авансом. Але дуже важливо навчитися спокійно слухати зауваження , не боятися їх, не комплексувати, не сприймати як особисту образу.

   Без зауваже... ....детально

опубліковано: 16.06.2014


Кілька причин, чому потрібно займатися танцями...

   Я тут знайшла текст про користь занять танцями. Спочатку вирішила скопіювати без змін, але не можу стриматися, щоб не доповнити. Тому в першій частині мої думки, а далі - інтернетно-колективні. Будь-ласка, зверніть увагу на всі пункти, важливо все!

   Отже, Кілька причин, чому потрібно займатися танцями!

<... ....детально

опубліковано: 02.08.2017


У нас найкращі батьки!

   Будь-який дитячий колектив не може існувати без батьків. І саме завдяки нашим батькам відбуваються всі як великі і значимі, так і маленькі події.

   Шиємо костюми, робимо ремонт, подорожуємо, організовуємо концерти, фотосесії - все завдяки матеріальній і моральній підтримці наших мам і тат.

   ... ....детально

опубліковано: 02.08.2017


Основний склад - обличчя "Етики"...

   В родині, в якій більше однієї дитини, однаково люблять всіх. Не можливо приділяти більше уваги, підтримувати, допомагати, навчати, виховувати когось одного більше. Так і в колективі всі групи різного віку важливі і значимі. Дорослі - це наша гордість, маленькі - це наше майбутнє, середні - золота середина.

   Уч... ....детально

опубліковано: 24.11.2017


Старша група "Етики"

   Краще бути слабеньким танцівником у сильному колективі, ніж навпаки. Наша старша група - це логічне продовження основного складу. І не лише тому, що займаються сестри. А по духу, по любові до танцю, по сприйняттю, по відношенню до роботи вони подібні. Хоча мають характерні риси, властиві лише їх команді. Емоційні і актистичні! На ни... ....детально

опубліковано: 24.11.2017


Вибір завжди за вами!

   Сучасний світ розвивається з шаленою швидкістю і в такому ж темпі розвиваються наші діти. Якщо вчора батькам хотілося, щоб їх дитина танцювала в колективі, грала на інструменті, знала одну мову, то сьогодні має бути мінімум дві іноземні мови, кілька інструментів і ні в якому разі один танцювальний напрямок. Чим більше, тим краще! З ... ....детально

опубліковано: 21.12.2017


Підсумки 2017 танцювального року...

   В останні години старого року, перед тим, як увійдемо в Новий 2018, хочеться висловити слова вдячності 2017 за все, що у нас було! А було всього багато, яскраво, колоритно, змістовно!!! Інколи здається, що це був найкращий рік у житті "Етики"!

   Ми ніколи не рахуємо кількість репетицій, та їх було... ....детально

опубліковано: 31.12.2017


переглядів: 886Контакти

Адреса: 33002,  Рівне,   Кз міський Будинок культури    вул. Соборна, 3Д,
тел. 097 120 46 87, e-mail:  etyka_dance@ukr.net