Етика

Зразковий ансамбль сучасного танцю
міський Будинок культури м. Рівне

097 120 46 87


Наші перемоги

   1998 р. - II Всеукраїнський фестиваль естрадного сучасного танцю "Ритми часу", м.Львів - дипломант.

    2002 р. - V Всеукраїнський фестиваль естрадного сучасного танцю "Ритми часу", м.Львів - відзнака за оригінальність втілення хореографічного образу II та III вікові категогії.

    2002 р. - IV молодіжний фестиваль "Золота підкова", м.Ковель - II премія.

   2003 р. - III Міжнародний фестиваль сучасної хореографії "Весна танцююча" - II премія.

   2003 р. - I Всеукраїнський молодіжний фестиваль мистецтв "Музична толока" - I ступеня, III ступеня.

   2005 р. - VII Всеукраїнський фестиваль естрадного сучасного танцю "Ритми часу", м.Львів - відзнака за техніку виконання і акторську майстерність, III вікова категорія.

   2006 р. - Міжнародний конкурс хореографії "Міленіум", м.Полтава - III премія.

   2007 р. - Всеукраїнський хореографічний фестиваль - конкурс "Галицькі фрески", м. Тернопіль - дипломант.

   2007 р. - "Містерія танцю" м.Рівне - дипломант.

   2007 р. - Український регіональний відбірковий тур "Південний експрес", м. Ковель - III премія.

   2007 р. - Міжнародна телевізійна конкурсна програма "Південний експрес", м.Ялта - III премія.

   2007 р. - Український регіональний відбірковий тур телевізійної конкурсної програми турнір лауреатів - "Південний експрес", м. Рівне - III премія.

   2008 р. - II Міжнародний дитячо - юнацький хореографічний фестиваль - конкурс "Містерія DANCE", м. Львів - дипломант.

   2008 р. - Міжнародний конкурс хореографії "Міленіум", м. Полтава - I премія.

   2008 р. - XI Всеукраїнський фестиваль естрадного сучасного танцю "Ритми часу", м.Львів - I премія.

   2009 р. - XII Всеукраїнський фестиваль естрадного сучасного танцю "Ритми часу", м.Львів - дипломант ( I вікова категорія).

   2009 р. - VI міжнародний фестиваль хореографічних колективів "Дніпроданс - 2009", м.Дніпрпетровськ - I премія.

   2009 р. - Міжнародний хореографічний фестиваль "Стежками мавки", м. Рівне.

   2010 р. - I Міжнародний конкурс сучасного хореографічного мистецтва "Super dance - 2010", м.Львів :

                 - III премія - модерн - танець, соло Маргарита Крупеня.

                 - III премія - модерн - танець, велика група, юніори.

                 - II премія - модерн - танець, мала група, юніори.

                 - II премія - афро - джаз, велика група, юніори.

   2011 рік - I Міжнародний конкурс хореографічного та вокального мистецтва. "Яскрава країна в Чернігові - 2011" - дипломант.

 

    2011 рік - Міжнародний конкурс - фестиваль мистецтв молодих виконавців "Палаюча зірка" м.Київ у номінації хореографічні колективи ( 9 -10 років ) - I премія.

 

   2012 рік - XI Всеукраїнський відкритий фестиваль хореографічного мистецтва "Білий лелека" , сучасна хореографія - III премія.

 

   2012 рік - III Всеукраїнський молодіжний фестиваль - конкурс хореографії "Інший вимір" м.Луцьк :

               Номінація сучасний танець, мала група, середня вікова категорія - диплом II ступеня.

               Номінація сучасний танець, соло Тетяна Власюк, старша вікова категорія - диплом III ступеню.

 

   2012 рік - Другий міжнародний конкурс сучасного хореографічного мистецтва "Super dance 2012" м.Львів:

               Танцювальний напрям модерн - танець , мала група, юніори 12 - 15 років - лауреат I ступеню.

               Танцювальний напрям джаз - танець, мала група, діти від 9 до 11 років - лауреат I ступеню.

               Танцювальний напрям джаз - танець, дует Христина Зацеркляна та Орина Воробйова, діти 9 -11 років - лауреат I ступеню.

               Танцювальний напрям модерн - танець, дует Марія Яцюк та Тетяна Власюк , юніори 12 - 15 років - лауреат I ступеню.

               Танцювальний напрям джаз - танець, мала група до 7 чоловік, юніори 12 - 15 років - лауреат II ступеню.

               Танцювальний напрям джаз - танець, велика група, діти до 8 років - лауреат III ступеня.

 

   2013 рік - IV Міжнародний дитячо - юнацький фестиваль - конкурс сюжетної хореографії та вокальної творчості "Яскрава країна в Одесі - 2013" :

               Номінація сучасна хореографія ансамбль, молодша вікова категорія - лауреат II ступеню.

               Номінація сучасна хореографія ансамбль, середня вікова категорія - лауреат III ступеню.

               Номінація сучасна хореографія , дует Анастасія Годун та Марина Романюк - лауреат III ступеню.

 

   2014 рік - V Всеукраїнський відкритий фестиваль - конкурс дитячої та юнацької творчрсті "Яскрава країна в Трускавці 2014" :

               Номінація сучасна хореографія, ансамблі, змішана вікова категорія - лауреат I ступеню.

               Номінація сучасна хореографія, ансамблі, середня вікова категорія - лауреат III ступеню.

 

   2014 рік - III міжнародний конкурс сучасного хореографічного мистецтва Super dance - 2014 м. Львів

   Джазовий танець ( діти до 8 років, велика група ) - III премія

   Модерн танець ( діти 9 - 11 років, велика група ) - II премія

   Модерн танець ( юніори 12 - 15 років , мала група ) - II премія

 

   2015 рік - Міжнародний фестиваль мистецтв "Кришталева мрія 2015" у м.Києві

      Номінація сучасна хореографія

      Вікова категорія 8-9 років - I премія

      Вікова категорія 10-11 років - I премія

 

    2015 рік - II Міжнародний фестиваль-конкурс сучасної дитячо-юнацької творчості  "Яскрава країна" Закарпаття-2015 м.Ужгород:

      Молодша категорія до 9 років - Лауреат I ступеню;

      Дует Надія Панчук та Крістіна Зацеркляна - Лауреат II ступеню;

      Середня вікова категорія - 10-13 років - Лауреат III ступеню;

      Старша вікова категорія (мала форма) - Лауреат III ступеню.

 

   2016 рік - Міжнародний фестиваль-конкурс "Буковельський Зіркафест" 13-16 червня 2016

      Молодша вікова категорія - до 9 років - композиція "Принцип доміно" - Гран-Прі

      Середня вікова категорія - 11-13 років - композиція "Оазис" - Гран-Прі

      Середня вікова категорія - 11-13 років - композиція "Не розслабляйся!" - I премія

 

   2016 рік  (29.10.2016 м.Рівне) II тур III Всеукраїнського чеспіонату з хореографічного мистецтва Art Dance 2017 

       ЗОЛОТИЙ ЧЕМПІОН у номінації "Сучасний танець" у категорії "mix" із танцем "Щедрик"

       СРІБНИЙ ЧЕМПІОН у номінації "Сучасний танець" у категорії "children" із танцем "Подоляночка"

       СРІБНИЙ ЧЕМПІОН у номінації "Сучасний танець" у категорії "children" із танцем "Оазис

       СРІБНИЙ ЧЕМПІОН у номінації "Сучасний танець" у категорії "kids" із танцем "Принцип доміно"

       БРОНЗОВИЙ ЧЕМПІОН у номінації "Сучасний танець" у категорії "kids" із танцем "Читаючи газету"

 

   2016 рік (19-20 листопада) Хореографічний конкурс "Kharkiv Best Fest" 2016

       II ступінь - сучасна хореографія junior

       II ступінь - сучасна хореографія mid

       II ступінь - сучасна хореографія змішана

   2017 рік

   25-26 квітня V ювілейний міжнарожний конкурс-фестиваль хореографічного мистецтва STANISLAVIV dance2017

       Третій не зайвий - I премія (джаз-модерн діти до 8 років)

       Щедрик - I премія (джаз-модерн мішана група)

       Подоляночка - II премія (стилізація юніори)

       Пісня матері - II премія (джаз-модерн юніори)

       У небо вікнами - III премія (contemporary юніори)

       Оазис - III премія (джаз-модерн ювенали)

       Гнучкість архітектури - IV премія (джаз-модерн ювенали)

 

   2017 рік  - 28 квітня - 1 травня 2017р. International Folk Dance Festival "Ohrid Waves" - Ohrid, Macedonia

 

   2017р 14 травня  Етно-коло ПДМу XXII Благодійний марафон 2017 "З вірою в майбутнє". Рівне.

 

   2017р 26 вересня - 1 жовтня. Міжнародний фестиваль в Ханіоті, Греція.

 

   2017 рік 29-30 жовтня  - Міжнародний конкурс мистецтв ТРІУМФ FEST в Умані

      Вільна номінація середня категорія (Гнучкість архітектури) - I премія

      Вільна номінація середня категорія (Подоляночка) - I премія

      Афро-джаз середня категорія - I премія

      Контемпорарі середня категорія - I премія

 

   2017 рік 14-17 грудня  - Різдвяна подорож до Польщі (Люблін, Казєміж Дольни, Замосць)

         Участь у Різдвяно-новорічній казці на ярмарці у Казєміж Дольни

 

    2018 рік 23-25 березня  - International festival "Артцентр талантів" 2018 м.Рівне

       l категорія (8-10 років) - I премія

       II категорія (11-13 років) основний склад - I премія

       II категорія (11- 13 років) старша група - II премія

       Дует Панчук Надія та Зацеркляна Кристина - I премія

 

   2018 рік 17-21 травня - III Miedzynarodowy Festival Sztuki Choreograficznej SILESIAN 2018 DANCE FESTIVAL

      Джаз діти 8 років - "Третій не зайвий" - III премія

      Джаз діти 8 років - "Принцип доміно" - II премія

      Джаз діти 8 років - "Smail" - I премія

      Вільна танцювальна категорія - "Гнучкість архітектури" - II премія

      Контемпорарі діти 9-11р - "Signature" - II премія

      Джаз діти 9-11р - "Оазис" - I премія

      Джаз діти 9-11р - "Cеред пісків" - I премія

      Контемпорарі Юніори 12-15р - "Орнаменти ар нуво" - II премія

      Модерн юніори 12-15р - "Пісня матері" - II премія

      Контемпорарі юніори 12-15р - "У небо вікнами" - I премія

      Народна стилізація юніори 12-15р - "Подоляночка" - I премія

      Вільна танцювальна категорія юніори 12-15р - "Невипадкові випадковості" - I премія

      Джаз юніори 12-15р - "Chanelки" - I премія

      Контемпорарі змішана вікова категорія - "Чи то люди, чи то птахи" - I премія

 

   2018 рік 15-25 червня - Calella Grand Festival "Alegria" Spain /Міжнародний фестиваль танцю та пісні "Alegria" в Іспанії

 

   2018 рік, 12-14 жовтня - Всеукраїнський фестиваль-конкурс "ART LAND FEST" м.Кам'янець-Подідьський.

      Сучасна хореографія 2 категорія (Smail) - лауреат III ступеню;

      Сучасна хореографія 2 категорія (Signature) - лауреат II ступеню;

      Сучасна хореографія 2 категорія (Chanelки) - лауреат IIIступеню.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

переглядів: 2029



Контакти

Адреса: 33002,  Рівне,   Кз міський Будинок культури    вул. Соборна, 3Д,
тел. 097 120 46 87, e-mail:  etyka_dance@ukr.net